מי כסף - ראשי
מחקר
השוואה לאנטיביוטיקה
מהו קולואיד כסף
בס'ד
ריפוי
אילן רז אינו רופא ואינו תזונאי
במקרה מחלה חובה לפנות לרופא. המידע מדעי ומניסיון ולא תחליף ליעוץ וטיפול רפואי. כל הסקת מסקנה אחרת היא על אחריות הקורא ואינה כוונת הנאמר.
אילן רז לא מרפא כל מחלת סרטן ולא בכל מצב - היו לי הצלחות בריפוי סרטן העור וסילוק גידולי סרטן בסרטן השד ובסרטן ריאות. ריפוי ציסטה בצוואר ועוד מקרים של התאוששות.
יש להוסיף לחקור וליישם את מי כסף במקרי סרטן מכל הסוגים
הבהרה חשובה לגבי ריפוי סרטן עם מי כסף
לידיעת הגולשים הנכבדים -
המושג ריפוי סרטן הנו כללי- אין לראות את המושג ריפוי סרטן כפשוטו - כל תובנה כזו הנה טעות ואינה כוונת הנאמר 
מי כסף (אוליגו) קולואידים אילן רז - ריפוי מחלה זיהומית טלפון זמין 054-360-22-11 04-6230692 ריפוי קנדידה, ריפוי סרטן העור, סילוק סרטן השד, סרטן מלנומה, סרק
מי כסף (אוליגו) מי כסף קולואידיםמספר זמין להזמנות 054-360-22-11

מי כסף תכשיר אנטיביוטי טבעי היעיל ביותר הקיים

אילן רז 04-6230692 נייד 054-360-2211

מי כסף אוליגו

התמחות בריפוי מחלות זיהומיות וסיוע במחלות סרטן במצבים שונים

במקרים מסוימים עד כדי ריפוי אולם אין זה הכלל


מי כסף (יסוד) מי כסף קולואיד


מי כסף (קולואידים ברבים) (באנגלית – Colloid) מוכרים גם כתמיסה יונית של כסף (באנגלית - Ionic Solution )  היות ותהליך אלקטרוליזה הולם  מאפשר פיזור כסף במצב יוני המבטיח תמיסה יציבה יותר בריכוזים מסוימים מתמיסה קולואידית בשל המטען החשמלי החזק יותר של יון כסף מאשר קולואיד כסף.  כסף היא מתכת אצילה ואינה מתחמצנת עם חמצן כלל גם בטמפרטורות גבוהות במיוחד, כסף עובר קורוזיה עם גופרית ומעט חומרים ותרכובות אחרות כמו חומצה חנקתית. המוליכות החשמלית של מתכת כסף היא הטובה ביותר מכל המתכות והחומרים האחרים כמו גם המוליכות התרמית.

תרחיף מי כסף איכותי

 תמיסה יונית של כסף מאפשרת פיזור טוב יותר של חלקיקי הכסף התת מיקרוסקופיים בזמן בליעתם של מי כסף. פיזור נרחב יותר של חלקיקי הכסף כמו גם שיפור ביכולת של חלקיקי הכסף לנוע בגוף כאשר הם במצב של מלח כסף כלורי Ag+Cl מהסיבה שברגע כניסת חלקיקי הכסף לנוזלי הגוף הם מושקעים מיידית על ידי יוני כלוריד המצויים בכל רקמות הגוף ונוזליו. תכונה זו של הגוף להשקיע את יוני הכסף עם יוני כלוריד היא למעשה מנגנון ההגנה של גוף האדם בפני רעילות כסף. מלחים מורכבים של כסף אשר אינם מושקעים ע"י יוני כלוריד הם רעילים מאוד.


התכונה האנטיביוטית של מי כסף


 המדע הוכיח את התכונה הבקטריוצידית (המביאה לסיום חיו של החיידק) של יוני כסף או של קולואיד כסף.  התכונה של הכסף לקטול את כל המיקרואורגניזמים גורמי המחלות נובעת בשל העובדה כי כסף משמש כמשתק לתהליך האנזימטי החלבוני של החיידקים במכניזם הנשימה שלהם ולמעשה החיידקים נחנקים מייד.

וירוסים אינם נושמים כמו כמעט בכלל אך הכסף מפעיל בהם תהליך של מוות תאי וירוסים גם אינם תאים במלא מובן המשמעות אך הוירוסים נקטלים ברגע המגע עם כסף. התכונה של כסף טהור (מתכת – מינרל) לקטול לא רק חיידקים כי אם למעשה וירוסים, רטרו וירוסים, טפילים, תולעים וכל שאר גורמי המחלות המוכרים למדע.

תכונות אלו של כסף קולואיד או כסף יוני הפכו את מי כסף לאנטיביוטיקה טבעית היעילה ביותר עלי אדמות ובכוחה להביא לריפוי בשעות ספורות במקרים מסוימים ובמקרים אחרים להקל על סימני המחלה ולזרז את הריפוי כמו גם להוציא מכלל סכנת מוות מזיהומים שונים.

מחקר שנערך במבחנה (צלחת פיטרי) במרכז רפואי ואוניברסיטה לרפואה מהנודעים בעולם, בשוויץ. הוכח כי כסף קטל את רטרו וירוס איידס (גורם למחלת האיידס) בתוך שעה לחלוטין בטמפרטורה של 37 מעלות צלזיוס המדמה את תנאי חום הגוף בדיוק מקורב. המחקר נערך עם נגיפי רטרו וירוסים של איידס מסוג 1 ורטרו וירוס איידס מסוג 2. מי הכסף קטלו את שני סוגי נגיפי רטרו וירוס איידס.

 למעשה לא ידוע למדע על גורם מחלה אחד כמו וירוס, רטרו וירוס, חיידק, פטרייה ואחר אשר עמיד בפני כסף טהור מעל 6 דקות, רובם מסיימים את חייהם בתוך שניות ספורות, חלקם שורדים עד 2 או 3 דקות ומסיימים את חייהם ובודדים שורדים עד 6 דקות בלבד.


תהליך הפקת מי כסף

 תהליך הייצור של מי כסף מתרחש בתהליך חשמלי, לא בתהליך כימי, התהליך החשמלי מכונה אלקטרוליזה אשר בו זורם זרם חשמלי מאלקטרודה בעלת קוטב חשמלי חיובי אל אלקטרודה בעלת קוטב חשמלי שלילי. בתהליך מתפרקים יוני כסף או קולואיד כסף מגוש הכסף הטהור (האלקטרודה). ברגע שחלקיק כסף מתפרק מגוש הכסף השלם חלקיק הכסף מאבד אלקטרון מהמעטפת החיצונית שלו ובכך נותר ליון כסף או חלקיקים גדולים יותר מיון בודד המכונים קולואיד כסף.

חלקיקי כסף קולואיד או יוני נמצאים במצב רחיפה במים בשל המטען החשמלי המונע מחלקיקי כסף לשקוע אל תחתית כלי האחסון. תמיסה יונית של כסף או תמיסה קולואידית של כסף אשר חלקיקי הכסף שקעו איבדה את כוחה ואין אפשרות לנער את הבקבוק משום שחלקיקי הכסף איבדו את המטען החשמלי שלהם צנחו והתחברו לתחתית הזכוכית.

 מי כסף קולואיד שיוצרו בתהליך כימי הם רעילים ואסורים לשימוש פנימי !

קיימות שלוש דרכים להפיק מי כסף קולואיד בתהליך כימי ולא חשמלי, שלושת המוצרים של תרכובות כימיות אלו הנם רעילים ואסורים לבליעה.


רק מי כסף קולואיד שיוצרו בתהליך חשמלי מדעי מעבדתי קפדני הם מי כסף קולואיד ראויים לשתייה ובטוחים לחלוטין.


תופעות לוואי

היות וכסף אינו מינרל חיוני לגוף האדם ואינו לוקח חלק באף תהליך בנייה של תאים ורקמות ואינו משולב בתהליכים של חילוף חומרים בגוף או כל תהליך אחר לכן כסף הנו ניטרלי לחלוטין.

כסף בטוח לשימוש פנימי (לבליעה) מהסיבה שיוני כלוריד המצויים בכל רקמות הגוף ונוזליו משקיעים את הכסף ככלוריד הלא מסיס (ציטוט מהאנציקלופדיה העברית, כרך כ' כסף מתכת מינרל עמוד 951 – ערך פארמהקולוגיה וטוקסיקולוגיה.) מלחים מורכבים של הכסף כגון כסף תיאוסולפטי שאינם מושקעים ע"י יוני כלוריד הם רעילים מאוד.

ארגיריה

זו למעשה תופעת הלוואי היחידה האפשרית משימוש עם מי כסף. תופעה זו אינה מחלה  ומסתכמת בפיגמנטציה של העור לצבע אפור כחלחל.

ארגיריה היא תופעה נדירה במיוחד ומתרחשת רק בשימוש לזמן ממושך בכמויות שאינן נדרשות לריפוי מחלות זיהומיות רגילות ובודדים בעולם נחשפו לתופעה זו ברובם מייצור ביתי חובבני שלא בסטנדרטים מדעיים מעבדתיים קפדנים.

לתופעה זו לא נמצאו ליקויים פיזיולוגים אחרים ומסיבה עובדתית זו ארגיריה אינה מחלה ואינה הרעלת כסף לא כל שכן הרעלת כסף קשה כפי שנשתל בחלק מהספרות המדעית של סוף שנות השבעים והשמונים של המאה הקודמת במטרה להכפיש את מי כסף ולדחוק את מי כסף לשולי ההיסטוריה וזאת כקורפורציה וקונספירציה המנווטת ע"י תעשיית התרופות וקברניטי הרפואה הקונבנציונלית המחוברים אל תעשייה זו בחבל הטבור ובחשבונות הבנק והייתי אומר שהקשר ביניהן קוולנטי.

העלתי אלטרנטיבות למילה ארגיריה הנגזרת מהמושג ארגנטום (כסף בלטינית) לעברית משימוש מופרז עם מי כסף קולואידים :

1-     כספספת

2-     כספחלת

3-     כחלספת

מה זה מי כסף אוליגו ?

התכונה האוליגו דינמית נתגלתה בשנת 1893 בידי מדען שוויצרי בשם קארל פון נגלי שהבחין בכוחם של מיעוט (אוליגו - ביוונית) יוני מתכות כמו: אבץ, ברזל, נחושת, כסף, זהב ויוני מתכות אחרות לקטול בנמרצות חיידקים וגורמי מחלות אחרים.

כלומר מי כסף אוליגו מבוססים על מיעוט יוני כסף שכוחם נמרץ בהשמדת חיידקים ודומיהם.

חשוב שלא להתפתות ולרכוש מי כסף המופצים בשוק בריכוז חריג של חצי גרם לליטר מי כסף קולואידים משום שאלו מים הגורמים לשקיעה רבה של יוני כסף ומלחי כסף ברקמות הגוף.

ריכוז זה יכול לגרום לשקיעה של פי מאתיים ממי כסף אוליגו שאני מיצר ומרפא אתם.

שקיעה של כמויות כסף אלו אינה מוסיפה לבריאות, לאיזוני הגוף ולתפקודי מערכות ורקמות שונות.

בקבוקי אחד ליטר מי כסף

כתבה על טענתי כי מי כסף יעילים כנגד תאי סרטן

כתבה משנת 2008 לטענתי כי מי כסף משמידים תאי סרטן
כמובן שיש צורך במגע של הכסף בתאי הסרטן
לפרטים נוספים צלצלו 04-6230692


כתבה כי תאי סרטן מושמים במגע עם מי כסף
תופעת לוואי - ארגיריה
תקנות החוק
סרטן - סילוק גידול
רעילות ותקנה סופית FDA
קנדידה
פצעי סוכרת - פצעי לחץ
סרטן השד
ריפוי דלקת - מצולם
מרסס מי כסף רבע ליטר
אילן רז
אתר אישי המנוהל עצמאית ע''י אילן
במערכת אתרים למטפלים אלטרנטיביים ריפוי
מספר מבקרי האתר היום 67
181706 מספר המבקרים הכולל מיום הקמת האתר  31/07/2009
האחריות לתכנים בדף זה חלה על אילן ©
כתיבת הקוד על ידי סעיד אבו רוקן
admin@ripuy.org

האתר מוצע למכירה למי שמעוניין
נא לפנות אלינו בדואר האלקטרוני לעיל