מי כסף - ראשי
לדף הקודם
לדף הבא
ריפוי
מי כסף (אוליגו) קולואידים אילן רז - ריפוי מחלה זיהומית טלפון זמין 054-360-22-11 04-6230692 ריפוי קנדידה, ריפוי סרטן העור, סילוק סרטן השד, סרטן מלנומה, סרק
מהו קולואיד כסף - מידע על מי כסף והערות

   עושר ואושר הם היכולת לסייע להתחדשות החיים לרפא את החולים והסובלים

דמיינו שיש לכם אפשרות לרפא את הקרובים לכם בקלות עם מי כסף. אחרי הכל, שיעור התמותה יורד על פי רוב כשבתי חולים בשביתה (1, 2, 3, 4). מוות כתוצאה מתרופות רעילות, מטיפול שאינו הכרחי, מבורות משוועת ומריבוי בקטריות חסינות-אנטיביוטיקה (זיהומים נוזוקומיאליים) עושה את רוב בתי החולים למגרש המשחקים של השטן עצמו. לא, אני מדבר על בית חולים שמחזיר אנשים לקו הבריאות.

ריפוי מחלות עם מי כסף

הריפוי עם מי כסף כסף (יסוד - מינרל) משמש כתרופה אנטיביוטית טבעית חזקה כבר אלפי שנים. היוונים הקדמונים ציפו את כלי האוכל והשתייה שלהם בכסף, כפי שנהגו לעשות גם תרבויות רבות אחרות ברחבי העולם (5). החלוצים במערב ארצות הברית היו שמים מטבע דולר מכסף בכדי חלב כדי לשמור על טריותו ללא קירור (6). האם תהית אי פעם מדוע כלי אוכל מכסף כה פופולריים? אחת מתכונותיו של הכסף היא שבבואו במגע עם בקטריות, הוא הורג אותן תוך שש דקות לכל היותר (7). ייתכן שכסף וזהב נבחרו לראשונה לשמש במטבעות יקרי-ערך בשל תכונות המרפא שלהם.

דוקטור רוברט אוֹ בֵּקֶר, מחבר הספר The Body Electric and Cross Currents, זיהה התאמה בין רמות נמוכות של כסף לבין חולי, ואומר שמחסור בכסף אחראי לתפקוד לקוי של מערכת החיסון. ניסוייו של בקר מוכיחים שכסף משפיע על כל קשת הפָּתוֹגֵנים (מחוללי המחלות) ללא כל תופעות לוואי או נזק לגוף. הוא אף מצהיר שלא זו בלבד שכסף הורג אורגניזמים פתוגניים, הוא אף מעורר צמיחה נמרצת של רקמות פגועות. החלמה מזורזת ניכרת אצל נפגעי כוויות ואפילו אצל חולים זקנים. הוא אף גילה שכל תאי הסרטן עשויים לחזור להיות תאים נורמליים. כסף הורג את כל מיני הפתוגנים החסינים נגד כל סוגי האנטיביוטיקה האחרים.
מהו קולואיד (קולואידים ברבים) כסף - Colloidal Silver 


קולואיד הוא התוצר של תהליך אלקטרומגנטי שמושך חלקיקים מיקרוסקופיים מחתיכה גדולה יותר של כסף לתוך נוזל דוגמת מים . החלקיקים המיקרוסקופיים האלה מסוגלים לחדור לגוף ולנוע בו ביתר קלות.

תכונתו האנטיביוטית של קולואיד או יון כסף לקטול חיידקים ודומיהם

קולואיד כסף או יון כסף פועלים כזרז המשתק את האנזים שמשמש את כל הבקטריות, הפטריות והווירוסים החד-תאיים לחילוף חמצן. בקצרה, כל היצורים 'הרעים' נחנקים. להבדיל מאנטיביוטיקה, מעולם לא התגלתה התפתחות של זנים חסינים. האמת היא שאנטיביוטיקה יעילה רק נגד תריסר צורות של בקטריות ופטריות לכל היותר, ולעולם אינה יעילה נגד וירוסים. מכיוון שאף אחד מהאורגניזמים גורמי-המחלות המוכרים אינו מסוגל להתקיים בסביבה שבה מצויה המתכת כסף אפילו כיסוד קורט, מי כסף יעילים נגד יותר מ 695  מינים של מחוללי-מחלות .

  רשימה חלקית של מחלות אותן מי כסף קוטלים

מאחר שיקצר המקום מלהזכיר את כל המחלות שבהן מטפלים מי כסף בהצלחה, להלן מבחר קצרצר: פצעי בגרות (אקנה), פצעי לחץ, פצעי סוכרת, אלרגיות, דלקת התוספתן (אפנדיציטיס), דלקת פרקים (שיגרונית), טפילי דם, טפילי מעיים, דֶבֶר טעוני, כוויות - מי כסף קולואיד הם אחת התרופות היחידות שמסוגלות להציל את חייהם של מי שנכוו קשות, סרטן , כולרה, דלקת לחמית העין, סוכרת,  זיבה, קדחת השחת, הרפס, הרפס זוסטר, הרפס סימפלקס, צרעת, לוקמיה, זאבת, דלקת כלי לימפה (לימפאנגיטיס), מחלת לַים, מלריה, דלקת קרום המוח, זיהומים טפיליים ויראליים ופטרייתיים כאחד, דלקת ריאות, שיגרון (ראומטיזם), גזזת, שָנית (סקַרלָטינה), זיהומי עיניים, אוזניים, פה וגרון, שלבקת חוגרת, סרטן עור, זיהומי סטַפילוֹקוֹקוּס וסטרֶפּטוֹקוֹקוּס, עגבת, רעלת דם, רגל צבה, כל סוגי הוירוסים, יבלות, כיב קיבה. בנוסף יש לו שימושים וטרינריים כמו למשל נגד וירוס פַּרְווֹ בכלבים. מי כסף קולואיד גם יעיל מאוד בגינה היות שניתן להשתמש בו נגד בקטריות, פטריות ווירוסים שתוקפים צמחים. פשוט רסס מי כסף קולואיד על העלים והוסף אותם למי הקרקע.

אפילו למיקרובים אלימים במיוחד סיכויים קלושים לעמוד מול מי כסף קולואיד, מאחר שוירוסים כמו אֵבּוֹלה והַנטה, או אפילו הבקטריה האימתנית אוכלת הבשר. הם בסופו של דבר לא יותר מוירוסים ובקטריות 'מסכנים'. נוסף על זה, קולואיד הכסף אינו רעיל, ובטוח לפיכך לשימוש לילדים ולמבוגרים כאחד, כמו גם לחיות מחמד (11, 12). בקיצור, נראה שהוא מוצא חן בעיניי כל יצור שגודלו עולה על תא אחד.

כמו כן אין צורך לדאוג שהשועל של מנהלת המזון והתרופות האמריקנית (FDA) יופקד לשמור על לול התרנגולות של התכשיר  הזה. מכיוון ש- מי כסף היו בשימוש רפואי לפני 1938, הם מחוץ לתחום השיפוט של מנהלת המזון והתרופות .

אז מדוע לא שמענו על מי כסף ?

ייתכן שעלותם הנמוכה של מי הכסף קשורה לפרופיל הנמוך שלהם בתקשורת. מי כסף אינו יכול שלא להטיל אור על הקטלניות והיוקר שמאפיינים את התעשיות הפרמצבטיות שלנו, שכוחן הכלכלי עולה על זה של הפנטגון. לדוגמה, המאמץ הבלתי-נלאה של הקרטל הפרמצבטי לקדם, באמצעות תוכניות ממשלתיות, חיסונים מסוכנים לבני אדם ולחיות קשורים למגוון תופעות החל מעליה בשיעורי המוות בעריסה של תינוקות (שצורחים במשך שעות לפני שהם מתים, על פי מקרים רבים שתועדו) ועד למחלה ששכיחותה הולכת וגדלה, לוקמיה של חתולי בית (14). מי כסף קולואיד מאידך גיסא, הוא אלטרנטיבה בטוחה ואמינה לתרופות יקרות.

צריכה של כמויות גדולות במשך תקופה ממושכת עלולה להרוג חלק מהבקטריות הידידותיות במעיך. אם אתה צורך כמויות גדולות, רצוי שתוסיף לדיאטה שלך אסידופילוס, או שתפצה על אובדן הבקטריות בדרכים אחרות. אולם אין זו בעיה חמורה, ושלא כמו אנטיביוטיקה, מי כסף קולואיד אינם מחלישים את מערכת החיסון של הגוף. לאמיתו של דבר, אומרים שהוא מעניק לגוף מערכת חיסון שנייה בכך שהוא מגן מפני מחלות מסוגים שונים.

מי כסף קולואידים המשווק עתה דרך חנויות למזון בריאות מכיל מאחד ועד חמישה חלקים למיליון. מינון ממוצע למבוגר עשוי לנוע בין כף ליום לכוס של חצי ליטר, או יותר, מכיוון שלא ידוע אף מינון רעיל.
הערות, מחקרים וביבליוגרפיה מדעית על מי כסף

1. טיפול רפואי פושע אחראי לבדו למותם של כ45,000- אנשים מידי שנה (בארצות הברית), מה שעושה אותו לגורם הראשי למוות ולפציעה שלא במתכוון.

דוקטור אדריאן פוּג-בֶּרמֶן

2. עד 14,000 אנשים מתים מידי שנה בבתי חולים אוסטרליים כתוצאה מטעויות שניתן למונען, החל מאבחון שגוי ועד מתן תרופות לא מתאימות. על פי נתון זה בתי חולים הם גורם המוות השלישי בגודלו אחרי מחלת לב וסרטן. בקרב אלה ששורדים, בין 25,000 ל30,000- נותרים עם נכות קשה ותמידית כתוצאה מטעויות שכאלה.

סידני מוֹרנינג הֶראלד, 6/2/95 והניו סאיֶנטיסט 6/10/95

3. בהסתמך על נתונים סטטיסטיים ממחקר שערכה אוניברסיטת הארווארד ב1984-, ועל נתונים של המועצה הלאומית האמריקנית לבטיחות ושל מקורות אחרים, טוענת המערכה להגנת זכויות הצרכן שיותר אנשים מתים בארצות הברית בשל רשלנות רפואית מאשר בשל כל גורם מקרי אחר. אם הנתונים האלה נכונים, טעויות רפואיות הורגות מידי שנה יותר אנשים מאשר מכוניות, נפילות, טביעות, שריפות, היחנקויות, כלי ירי והרעלות גם יחד.

4. ניסוי מבוקר הוכיח את יעילותם של לא יותר מ10- עד 20 אחוז מכלל ההליכים הרפואיים המקובלים כיום ברפואה.

הערכה של משרד הטכנולוגיה של ארצות הברית

5. אנציקלופדיה בריטניקה, 1910

6. Health Consciousness Magazine, כרך 15, גיליון 4

7. הוכח שקולואיד כסף יעיל במיוחד במקרים של בעיות מעיים. דוקטור הנרי קרוּקס גילה כי כסף במצב קולואידי יעיל מאוד כקוטל חיידקים, כלל אינו מסכן בני אדם ואינו רעיל. שלא כמו בתרכובות כימיות שלו, במצב קולואידי ניתן להשתמש עם כסף בריכוזים גבוהים בהרבה, והתוצאות טובות הרבה יותר בהתאמה. כל סוגי הפטריות, הוירוסים, הבקטריות, סטרֶפּטוֹקוֹקוּס, סטרַפילוֹקוֹקוּס, ואורגניזמים פתוגניים אחרים מתים תוך שלוש או ארבע דקות. לאמיתו של דבר טרם התגלה מיקרוב שקולואיד כסף, בתמיסה של לא יותר מחמישה חלקים למיליון, לא הורג תוך שש דקות או פחות מזה, אם כי ריכוזים גבוהים אינם גורמים שום תופעות לוואי.

Use of Colloids in Health and Disease מצוטט ב"Report: Colloidal Silver, Health Consciousness, כרך 15, גיליון 4

8. מי כסף קולואיד (קולואידים ברבים) אינה תרכובת כימית המכילה כסף, אלא צבירים תת-מיקרוסקופיים של אטומים בודדים של כסף טהור המרחפים במים טהורים הודות למִטען החשמלי הזעיר שנושא כל אטום. Health Consciousness, כרך 15, גיליון 4

9. כאנטיביוטיקה, כסף הורג יותר מ - 695  מיני אורגניזמים גורמי מחלות; זנים חסינים אינם מתפתחים. כסף כלל אינו רעיל. כסף הוא הלוחם הטוב והתקיף ביותר שיש לנו נגד חיידקים. רופאים מדווחים שעם כניסתו לגוף הוא פועל נגד עגבת, כולרה, מלריה, סוכרת וכוויות חמורות.

ביו/טק ניוז, 1995

10. דוקטור ביורן נוֹרדסטרוֹם ממכון קָרוֹלינסקה (המקבילה השבדית למכון הלאומי לבריאות של ארצות הברית), משתמש בכסף כבר שנים רבות בטיפולים לריפוי סרטן. לדבריו כל העניין פשוט מאוד. השיטה שלו הביאה להפוגה מהירה אצל חולים שרופאים אחרים נואשו מלעזור להם.

Silver, Our Mightiest Germ Fighter Science Digest, מרץ, 1978

11. (קולואיד) של המתכת כסף אינו רעיל, אולם אין לבלוע מלחת כסף ותרכובות אחרות של כסף.

דוקטור בוב בֶּק

12. המרכז לבקרת רעלים של הסוכנות האמריקנית להגנת הסביבה אינו מעניק לקולואיד כסף שום דרגת רעילות, ומתייחס אליו כחומר ששום ריכוז שלו אינו מסוכן.

13. מנהלת המזון והתרופות האמריקנית הצהירה שמכיוון שקולואיד הכסף היה בשימוש לפני 1938 (כבר חמישים שנה), ניתן להמשיך לשווק אותו (מכתב שהתקבל ב13 בספטמבר 1991 מהֵרולד דֶיוויס, הממונה על בטיחות צרכנים במנהלת המזון והתרופות של ארצות הברית. נוסף על כך, יסוד כימי טהור אינו בתחום שיפוטה של המנהלת.

14. בעקבות מתן התרכיב המשולש (דיפתריה, טטנוס, שעלת) התרחשו התופעות השליליות החמורות הבאות: בכי ללא הפסקה במשך יותר משלוש שעות (1/100 מקרים), בכי לא רגיל בקול גבוה (1/1000 מקרים), חום של יותר מ40.5- מעלות (1/330 מקרים), מעין הלם חולף (היפוטוני, רמת תגובה מתחת למקובל (1/1750 מקרים), עוויתות (1/1750 מקרים, תסמונת מוות תינוקות פתאומי (SIDS). [מעניין לציין שאחוז הSIDS- לא צוין המחבר.]

אֶנצֵפָלוֹפַּתיה המתפתחת תוך שבעה ימים אחרי החיסון: מוגדרת כהפרעה חריפה, חמורה במערכת העצבים המרכזית המופיעה תוך שבעה ימים אחרי החיסון, וכוללת בדרך כלל שינויים גדולים במודעות, אי תגובה, פרכוסים כלליים ומוקדיים הנמשכים יותר ממספר שעות, ואי החלמה תוך 24 שעות.

מחקרים מצביעים על קשר בין היסטוריה אישית או משפחתית של פרכוסים לשכיחות גבוהה יותר של פרכוסים בעקבות חיסון נגד שעלת. ה-ACIP וה-AAP אינם רואים סתירה בין היסטוריה משפחתית של פרכוסים לבין חיסון נגד שעלת על אף הסיכון המוגדל לפרכוסים אצל אותם אנשים.

 [איני מבין על מה מדברים במשפט הזה:] As reported with…. המילים החשובות בעברית הן: המופילוס b, פוליסכריד או רב-סוכר

ציטוטים מעלון ההסבר המצורף לחיסון המשולש של לֵדֶרל-פּרֶקסיס ביולוג'יקאלז חטיבה של אמריקן סַיאֵנֵמיד, שהיא עצמה חטיבה של אַי-גִ'י פַרבּין, התשלובת הכימית הנאצית לשעבר שייצרה זַיקלוֹן בּי גז העצבים ששימש להשמדת יהודים במחנות הריכוז.

  מי כסף  יעילים כנגד כל גורמי המחלות הידועים למדע כגון: חיידקים, וירוסים, תולעים, תולעי מעיים, אמבות, טפילים, פיטריות, עובשים ושאר גורמי המחלות הידועים למדע.אילן רז - מי כסף משנת 1996

מחקר
השוואה לאנטיביוטיקה
מהו קולואיד כסף
תופעת לוואי - ארגיריה
תקנות החוק
סרטן - סילוק גידול
רעילות ותקנה סופית FDA
קנדידה
פצעי סוכרת - פצעי לחץ
סרטן השד
ריפוי דלקת ברגל
מרסס מי כסף
אילן רז
אתר אישי המנוהל עצמאית ע''י אילן
במערכת אתרים למטפלים אלטרנטיביים ריפוי
מספר מבקרי האתר היום 35
185453 מספר המבקרים הכולל מיום הקמת האתר  31/07/2009
האחריות לתכנים בדף זה חלה על אילן ©
כתיבת הקוד על ידי סעיד אבו רוקן
admin@ripuy.org

האתר מוצע למכירה למי שמעוניין
נא לפנות אלינו בדואר האלקטרוני לעיל