מי כסף מסוכנים
לדף הבא
לדף הקודם
ריפוי
מי כסף מופצים בשוק בטענות שווא לכאורה שהמידע שאני מספק על מי כסף מתייחס למים שלהם רק לצרוך בכמות מופחתת
מעט על ההבדלים בין מי כסף לאנטיביוטיקה

מי כסף

 

מי כסף הם מים נקיים בזיקוק קפדני במיוחד וחלקי כסף תת אטומיים. מי כסף בעלי יכולת להשמיד את כל החיידקים, הווירוסים, הרטרו וירוסים, פטריות מסוגים שונים כמו קנדידה ואחרות ושאר גורמי מחלות, לעומת אנטיביוטיקה הקוטלת רק כ- 12 סוגי חיידקים.

אנטיביוטיקה כימית מופקת מאותם חומרי הגלם כמו אבקת הכביסה שלכם. מולקולרית סונטזה על בסיס מולקולות בעלות תכונות קוטלות חיידקים מעובשים. מי כסף אינם גורמים לרעילות ולתופעות לוואי בישום נכון. אנטיביוטיקה כימית פוגעת ברוב מערכות הגוף לדוגמא: במערכת החיסון, באיזון הפרוביוטי, במערכת העיכול ובעוד מערכות כתוצאה מאלו.

מי כסף קוטלים בנוסף לחיידקים גם וירוסים, טפילים, עובשים, פטריות ואת כל גורמי המחלות לעומת אנטיביוטיקה כימית שכוחה דל במקרים אלו.

אילן רז

מי כסף קולואיד בריכוז מזערי אוליגו חלופה טבעית לאנטיביוטיקה רפואית כימית ויעילים בהרבה בהשוואה לה משנת 1996

מי כסף

הגדרת יוני כסף כחלקים תת אטומים אינה בדיוק מדויקת אך במובן שחסר להם אלקטרון הם חסרים ולכן הגדרתי  אותם כפחות (תת) מאטום.

מדוע מי כסף הם אנטיביוטיקה טבעית ?
מי כסף
 
 
מי כסף קולואיד הם אנטיביוטיקה טבעית ממים מזוקקים המכילים חלקיקי כסףטהור הקטנים ביותר האפשריים (יוני כסף).

 כסף המרכיב את מי כסף אוליגו קולואיד הוא מינרל טבעי ואחד מחומרי הגלם של כדור הארץ. לכסף כמינרל אין כל תפקיד בגוף האדם ואינו נחוץ לגוף בבנית תאים או בתפקודי הגוף השיגרתיים.
מי כסף מכילים מים מזוקקים שבהם מרחפים יוני כסף טהור ב-99.999% בריכוז מזערימינרל כסף המופיע בתרחיף מי כסף במצב יוני ולכן הוא במצב רחיפה. יוני הכסף מרחפים כי היונים טעונים במטען חשמלי חיובי. כלומר מצב כסף יוני בתוך מי כסף דומה במצבו הפיזיקלי למינרלים שבמים המינרלים לדוגמה.
 
מי כסף
 
העובדה כי מי כסף אוליגו בריכוז ובגודל מזערי של יוני וקולואידי כסף הםאנטיביוטיקה טבעית ידועה מדעית. התגלה כי כוחו של כסף טהור לקטול כל חיידק, כל וירוס, כל פטריה ברגע המגע איתם ע"י (דנטורציה) שיתוק תהליכי הנשימה של חיידקים, וירוסים ושאר גורמי המחלות. למעשה כסף הנו רעיל לחיידקים. לבני אדם נעדר כל רעילות ואינו גורם לכל נזקים פיזיולוגים משום סוג.
 אצל אנשים שעבדו במכרות ובתעשייה שנים רבות ונחשפו לכסף כמו כסף הכלול במי כסף קולואיד בצורה חריגה. כסף חדר לגופם בנשימה, בבליעה או דרך העור והכסףשקע בגופם והצטבר בו. חלק מעורם הפך לכסוף כחול תופעה המכונה ארגיריה או ארגירוזה. עדיין אצל אנשים אלו לא נתגלו ליקויים פיזיולוגים אחרים ונותרו בריאים לגמרי.

משתיית מי כסף קולואיד אוליגו אנטיביוטיקה טבעית יעילה יותר בהשוואה לאנטיביוטיקה רפואית שאני מכין משנת 1996, אין כלל תופעות לוואי. לא ניתן לקבל ארגיריה כלל בשימוש נכון אך בשימוש מופרז ושלא לצורך ולזמן ממושך זה יתכן.
 
מי כסף
אילן רז
מי כסף קולואיד אוליגו לריפוי מחלות זיהומיות, כרוניות וסרטן משנת 1996
מי כסף אוליגו - אנטיביוטיקה טבעית לכל גורמי המחלות
מי כסף


מי כסף אוליגו (בריכוז מזערי) של יוני כסף ושל קולואידי כסף משמשים כאנטיביוטיקה טבעית הקוטלת את כל גורמי המחלות הידועים למדע. מי כסף קולואיד עשויים להוות איום על תעשיית התרופות העשירה, השמנה והמבוססת על מכירות תוך קניית רוחם ודעתם של קברניטי הרפואה הציבורית המערבית. רוב הפרופסורים כלל לא שמעו עלמי כסף בריכוז מזערי (אוליגו) משום שמערכת השיווק של תעשיית התרופות חוסמת כל מידע רלוואנטי לקברניטי הרפואה ואלו עסוקים מידי בנסיעות לחו"ל בתקציב שנתי של 500 מיליון שח. בישראל התקציב ממומן כולו ישירות מתעשיית התרופות הכימיות ומועבר דרך הסתדרות הרופאים.
אמרתי מערכת משומנת של שוחד וטובות הנאה כדי לסתום את כל הפיות שבאיזור.
מי כסף
מי כסף קולואיד בעתיד יוסדרו בתקנות לאחר שהתקן לגבי איכות יצור מי הכסף והריכוזים הבטוחים המותרים יכנס לתוקף. כוחם של מי כסף בהשוואה לאנטיביוטיקה רפואית לקטול את כל החיידקים, הווירוסים, הפטריות, העובשים וכל שאר המיקרואורגניזמים מחוללי המחלות השונים. בשימוש נכון ללא כל תופעות לוואי וללא כל נזקים פיזיולוגים כלל.

אילן רז
מי כסף אוליגו בריכוז מזערי ובגודל חלקיקים הקטן ביותר האפשרי להגברת הבטיחות והיעילות וללא כל תופעות לוואי משנת 1996
מי כסף התכשיר היעיל ביותר לסרטן העור

מי כסף

 


                      מי כסף קולואידים בריפוי סרטן עור


מי כסף אוליגו קולואידים הם התכשיר היעיל בעולם לריפוי סרטן העור מכל הסוגים כמוסרקומהמלנומה וקרצינומה.

סוג הסרטן משתנה משתי סיבות עיקריות:

סוג הווירוס שתקף ויצר את המוטציה הסרטנית (השתלט על הקוד הגנטי של התא)
סוג הרקמה המותקפת

בכל מקרה של סרטן העור לאחר הדגמת מי כסף קולואיד ובתוך כחצי שעה השומהאו הגידול נסוגו, שינו את צבעה של השומה והראו סימני החלמה. כלומר, התופעה נראתה בנסיגה של אדמומיות וחריפות השומה או הכתם האחר.
במקרה מסויים הצלחתי לסלק עם מי כסף קולואיד ב- 99% סרטן עור משני סוגיסרקומה בשמונה שבועות. הסרטן היה מפושט על שתי הרגליים במשך מספר חודשים ובביופסיה זוהה כשני סוגי סרקומה עם דגש שזו אינה פטרייה או תופעה אחרת.

גם במקרים של מלנומה כאשר יישמתי את מי כסף קולואיד על הכתמים בשיטות שלי, האדמומיות החווירה ושולי השומה נראו בנסיגה.

אילן רז
מי כסף אוליגו קולואיד משנת 1996

מידע נוסף: תיעוד מצולם של ריפוי סרטן וסילוק גידול סרטן חיצוני גדול ומדמם עם מי כסף אוליגו כי מי כסף משמידים תאי סרטן ברגע המגע בהם כמו שמשמידים וירוסים בתהליך של מוות תאי חלבוני אפופטוטי

מי כסף

מי כסף אוליגו 150 שנה אנטיביוטיקה טבעית  מי כסף משמשים כבר 150 שנה אנטיביוטיקה טבעית מושלמת נשכחת.
 
בשנת 1928 נתגלה הפניצילין ע"י אלכסנדר פלמינג הבריטי בטעות ובאותם הימים לפניצילין כאנטיביוטיקה היתה השפעה יעילה על כל החיידקים והרפואה אימצה אה הפניצילין כחוד החנית במלחמת האנושות בחיידקים ובגורמי המחלות.
הסיבה לנטישת מי הכסף ולמעבר לפניצילין היתה שעלות מי הכסף היתה אסטרונומית בשל תהליך האלקטרוליזה שמחוייב בייצור מי כסף. באותם הימים של לפני כשמונים שנה החשמל היה "המצאה חדשה" ולא זמינה מבחינת יישומים ומבחינת רכיבים שהיום זמינים לכל בר בי רב. 

במהלך 15 השנים האחרונות חל מפנה משום שהאנטיביוטיקה המירשמית איבדה את כוחה והחיידקים הפכוה למזונם ואיבדה את כוחה ויעילותה ואף גרמה למותם של אלו שצרכו אותה לעומת חולים שלא צרכו אנטיביוטיקה ושרדו מחלות.
מי כסף חזרו גם בשל מחירם הזול היום וגם בשל יעילותם המוחלטת כנגד גורמי המחלות והעדר כל תופעות לוואי.
 אני מתמחה ב- מי כסף כ-15 שנה וריפאתי איתם כמעט כל מחלה זיהומית, מחלות כרוניות בשילוב תזונה תואמת ומחלות סרטן לסוגיו.
תמונות מצורפות בבלוג המתעדות ריפוי סרטן בזמן קצר.

 .

מי כסף מסוכנים
מי כסף לסרטן
מי כסף אוליגו
לאילו מחלות מי כסף אוליגו יעילים
מי כסף
אתר אישי המנוהל עצמאית ע''י מי כסף
במערכת אתרים למטפלים אלטרנטיביים ריפוי
מספר מבקרי האתר היום 13
35557 מספר המבקרים הכולל מיום הקמת האתר  10/08/2009
האחריות לתכנים בדף זה חלה על מי כסף©
כתיבת הקוד על ידי סעיד אבו רוקן
admin@ripuy.org

האתר מוצע למכירה למי שמעוניין
נא לפנות אלינו בדואר האלקטרוני לעיל