מי כסף מסוכנים
לדף הבא
לדף קודם
ריפוי
מי כסף מופצים בשוק בטענות שווא לכאורה שהמידע שאני מספק על מי כסף מתייחס למים שלהם רק לצרוך בכמות מופחתת
רפואת מי כסף אוליגו בהשוואה לרפואות אחרות


מי כסףרפואת מי כסף אוליגו בהשוואה לרפואה הקונבנציונלית, ההומאופתית והאחרות

הרפואה הקונבנציונלית מכונה בשמה המדעי רפואה אלופטית
והכוונה שהרפואה הקונב` משתמשת בחומרים ושיטות הפוגעים בגוף והולכים נגד הזרימה הטבעית של הגוף והמחלה בניגוד לרפואה ההומאופתית ההולכת עם האנרגיות ומערכות הגוף והיכולת שלו בעידוד מסויים לקטול את המחלה ולהתגבר ולהחלים.
רפואת מי כסף פועלת מידית בקטילת גורמי המחלות השונים וזאת ללא כל נזקים לחולים וללא תופעות לוואי ובמקרים מסוימים ניתן להוציא בתוך דקות או שעות את החולה מכלל סכנת זיהום ומוות מידית.
הרפואה האלטרנטיבית למעשה מייצגת ידע שנצבר במשך כ- 5,000 שנה בתרבויות שונות והמבוסס על תכשירים טבעיים, בעיקר צמחים ותוצרים מהצומח הידועים לבעלי יכולת לעודד את מערכות הגוף להתגונן ולהחלים ממחלות שונות.
מטפלים שונים מהתחום האלטרנטיבי מכנים את הרפואה הטבעית בשמות שונים : רפואה טבעית, רפואה משלימה, רפואה שלמה, וכמובן יש את הזרמים כמו : רפואה סינית, רפואה הודית המבוססת על ידע קדום עוד מכתבי החרטומים בשפה סנסקריטית. שמה של הרפואה ההודית מוכר בשם "איורוודה". את המושג רפואת מי כסף אני המצאתי לאור ניסיוני הטוב במשך 15 שנה עם מי כסף וריפוי מחלות רבות ומגוונות.
רפואות נוספות שהתפתחו במאות האחרונות לריפוי טבעי הן : הומאופתיה, המבוססת על תדר המוקנה למים מזוקקים המבוסס על חומר פעיל בריכוז אפסי אך בויברציה מסויימת המים מקבלים את התדר של החומר או החומרים הפעילים שהוחדרו למים בריכוז אפסי וכמעט שלא ניתן לגילוי ולמעשה למים המזוקקים יש בעיקר את התדר של החומרים המקוריים ועל סמך הזיכרון של הגוף מערכותיו מתחילות להגיב תגובתית גם לתדר החומרים ולא בהכרח לחומרים עצמם.

מי כסף קולואיד הומצאו מיד לאחר שהומצא החשמל ע"י סימנס ואדיסון משני צידי האוקיינוס משום שהתהליך הוא למעשה תהליך חשמלי אלקטרוליטי וללא חשמל לא ניתן לבצעו.
בתהליך האלקטרוליטי זורמים אלקטרונים היוצאים מגוש כסף טהור ב- 100% אל עבר גוש כסף טהור ב- 100% שהוא הקוטב השלילי. בעת סגירת המעגל בתהליך האלקטרוליטי משתחררים למים יוני כסף טהור.
כלומר אטומי כסף הנעדרי אלקטרון בודד במעטפתו החיצונית ולכן הם מכונים יונים חיוביים.
כסף בלטינית מכונה ארגנטום ARGENTUM ובשפת הכימיה Ag ויוני הכסף מכונים Ag+ כלומר יונים עם מטען חשמלי חיובי.
תכונתם של מי כסף קולואידים כלומר, מים מזוקקים המכילים כסף טהור במצב יוני היא שהם קוטלים את כל גורמי המחלות הידועים למדע.
מניסיוני וממחקרים שערכתי באוניברסיטאות שונות בארץ מי כסף אוליגו קוטלים ביעילות משתנה שבין 98% לסוגים מסומיים ועד ליעלות נמוכה של 10% סוגי סרטן אחרים.
הצלחתי לגרום לגידולי סרטן ולתאי סרטן נסיגות דרמטיות בזמן קצר ולגרום לחולה להתאושש ולחזור לתפקוד מסויים או במיקרים אחרים לתפקוד מלא כלומר: לנהוג, לעבוד, ולתפקד בזוגיות באורח כמעט נורמלי וגם באורח נורמלי לחלוטין.

 עם מי כסף הצלחתי לרפא כמעט כל מחלה זיהומית למרות שעם הפטיטיס C (צהבת) היו לי מעט קשיים אך גם אז היתה הצלחה חלקית וירידה בספירת הוירוס בבדיקות דם.


בברכת רפואה שלמה - אילן רז

מתמחה עם מי כסף אוליגו קולואידים הקוטלים תאי סרטן במוות אפופטוטי תאי מזה 15 שנה

מי כסף למחלות סרטן
מי כסף אוליגו
לאילו מחלות מי כסף אוליגו יעילים
השוואה בין רפואת מי כסף לרפואות אחרות
מי כסף
אתר אישי המנוהל עצמאית ע''י מי כסף
במערכת אתרים למטפלים אלטרנטיביים ריפוי
מספר מבקרי האתר היום 11
35555 מספר המבקרים הכולל מיום הקמת האתר  10/08/2009
האחריות לתכנים בדף זה חלה על מי כסף©
כתיבת הקוד על ידי סעיד אבו רוקן
admin@ripuy.org

האתר מוצע למכירה למי שמעוניין
נא לפנות אלינו בדואר האלקטרוני לעיל