מי כסף - מסוכנים
לדף הבא
לדף קודם
ריפוי
מי כסף מופצים בשוק בטענות שווא לכאורה שהמידע שאני מספק על מי כסף מתייחס למים שלהם רק לצרוך בכמות מופחתת
מי כסף אוליגו קולואידים - מידעמי כסף 

תופעת הרקסהימר באה לידי ביטוי לאחר שימוש עם אנטיביוטיקה רפואית כאשר יש הגברה של סימני המחלה.

הסיבה לתופעת הרקסהימר נובעת מהעובדה שאנטיביוטיקה רפואית הורדת כתריסר סוגי חיידקים בלבד ע"י המסת מעטפתם. מצב זה גורר שחרור לדם של טוקסינים ורעלנים מתוך החיידק ולכן הגברת סימני המחלה.

 

          מי כסף אוליגו קוטלים כ-695 גורמי מחלות שונים ואינם גוררים את תופעת הרקסהימר.

הסיבה לכך היא כי מי כסף אוליגו אינם ממסים את מעטפת החיידקים כי אם רק משתקים את אנזים הנשימה של החיידקים הקטלאז ומביאים לסיום חיי החיידקים בחנק מידי.


מי כסף אוליגו קולואידים בריכוז מזערי בטוח של חלקיקי כסף משמשים אנטיביוטיקה טבעית בטוחה ויעילה בהרבה בהשוואה לאנטיביוטיקה הרפואית הגורמת בין היתר גם לתופעת הרקסהימר המחלישה את החולים וגורמת להם סבל ובמקרים רבים מוות.

תכונות להשוואה בין אנטיביוטיקה רפואית הנרשמת בידי רופאים לבין מי כסף אוליגו כאנטיביוטיקה טבעית עתיקה נשכחת.

מי כסף אוליגו מתועדים בספרות המדעית כקוטלי חיידקים באופן נמרץ ונעדרי תופעות לוואי מזיקות כלל.

מי כסף אוליגו (קולואידים) כלומר בריכוז ובגודל מזעריים של יוני וקולואידי כסף טהור קוטלים כ-695 סוגים שונים של גורמי מחלות בהשוואה לאנטיביוטיקה רפואית כימית הקוטלת רק 10-12 סוגי חיידקים בערך.

מי כסף אוליגו קוטלים את כל הווירוסים והרטרו וירוסים לעומת אנטיביוטיקה רפואית שאינה הורגת וירוסים ורטרו וירוסים כלל.

אנטיביוטיקה רפואית יוצרת זני חיידקים החסינים בשימוש חוזר ואף בשימוש ראשוני כלומר, החיידקים מתחסנים ומפתחים זנים אלימים במיוחד במעמד השימוש באנטיביוטיקה הרפואית. בשימוש עם מי כסף החיידקים אינם יכולים לפתח תכונה זו והם נחנקים ומתים מיד.

מי כסף אוליגו קוטלים טפילים ופטריות כמו קנדידה ואחרות בהשוואה לאנטיביוטיקה הרפואית הכימית שאינה קוטלת טפילים ואינה קוטלת פטריות או קנדידה

מי כסף

אילן רז

מי כסף אוליגו קולואידים משנת 1996

מי כסף

http://ripuy.org/?u=1&p=3 מי כסף

נערוך השוואה בין מי כסף אוליגו לאנטיביוטיקה רפואית 
נעמיד את התכונות של מי כסף אוליגו מול התכונות של האנטיביוטיקה הרפואית ונראה בבירור את יתרון מי כסף בריפוי מחלות.

אנטיביוטיקה רפואית קוטלת רק 10 עד 12 סוגי חיידקים.
מי כסף אוליגו קוטלים את כל גורמי המחלות המוכרים למדע, כ- 695 סוגים שונים של גורמי מחלות. 
גורמי מחלות לדוגמה: 
את כל החיידקים
את כל הווירוסים
את כל הרטרו וירוסים
את כל הפטריות
את כל הטפילים
מי כסף אוליגו קוטלים תולעי מעיים, זיהומי מעיים אחרים כמו אמבות ודלקות מעיים אחרות.

החלשת מערכת החיסון ואיזון בין חיידקים טובים לרעים
אנטיביוטיקה רפואית קוטלת רק חיידקים ואינה קוטלת פטריות, עובשים וטפילים אחרים. יוצא מכך שבזמן שימוש באנטיביוטיקה רפואית נוצרת הפרה קשה באיזונים של קהילות פרו ביוטיות במעיים. הפרה זו מתבטאת בראש ובראשונה בהחלשת מערכת החיסון ובהתגברות זיהומים מפטריות שונות וגורמים אחרים.

מי כסף קוטלים את כל סוגי גורמי המחלות ולכן אין הפרה, כולם מושמדים באופן יחסי לשימוש ולכמות. מסיבה זו יתאפשר לקהילה הפרו ביוטית (חיידקים ידידותיים) להתפתח נכון ובאופן סימביוטי מאוזן.

עוד סיבות מדוע מי כסף אוליגו יעילים בהרבה בהשוואה לאנטיביוטיקה רפואית וכלל אינם מזיקים.
ניתן לקרוא בטבלת השוואה בין מי כסף אוליגו קולואידים לבין אנטיביוטיקה רפואית על יתרונות מי כסף.

http://ripuy.org/?u=1&p=3
 מי כסףשיחת ייעוץ טלפונית עם אילן רז לגבי בעיה מסוימת או כללית עולה 400 ש"ח כולל מע"מ.

אילן רז לא מייעץ ללא תשלום בשיחות טלפון למתעניינים לגבי בעיה מסוימת שהם רוצים לפתור.

מי כסף

ייעוץ טלפוני עולה 400 ש"ח כולל מע"מ למתעניינים ולמבררים - אילן רז מייעץ רק ללקוחותיו שמשתמשים במי הכסף היחידים הבטוחים שהוא מייצר. לא כל מי כסף הם אותו מוצר בדיוק - רק מי הכסף שלי הוכיחו יעילות כנגד גידולי סרטן ובטיחות מוחלטת 16 שנה. ראו הוזהרתם ממי כסף קולואידים המופצים בשוק בריכוז לא בטוח ואף מסוכן בשל שקיעת כסף רבה ונזקים פיזיולוגים בהמשך בשל שינוי תכונות החלבון המקוריות (דנטורציה)


מי כסף אנטיביוטיקה טבעית 


 אנטיביוטיקה טבעית הנעדרת כל תופעות לוואי ובכוחה לקטול את כל גורמי המחלות הידועים למדע  אילן רז מי כסף

אנטיביוטיקה טבעית הנעדרת כל תופעות לוואי ובכוחה לקטול את כל גורמי המחלות הידועים למדע מי כסף הומצאו לפני כ- 150 שנה על ידי דוקטור קרדה אך התהליך האלקטרוליטי באותם הימים היה תהליך מסובך ויקר. מי הכסף קוטלים את כל גורמי המחלות הידועים למדע והכוונה לחיידקים, וירוסים, פיטריות ושאר גורמי המחלות המיקרו אורגניזם. ברגע המגע של הכסף בחיידק,  החיידק נחנק משום שיתוקו של אנזים האחראי על הנשימה אצל חיידקים. למי הכסף בשימוש נכון אין כלל תופעות לוואי. מידע רב נוסף ניתן לקרוא כאן בבלוג ובקישורים המופיעים בבלוג בלחיצה על מילים עם שורה מתחת

 כל המידע באתרים ובבלוגים הינו מדעי טהור ומצוי באנציקלופדיות המכובדות בעולם כבר כמאה שנה. הנושא נחקר ברוב המוסדות האקדמיים בעולם אולם בעייתו העיקרית של נושא מי כסף היא שתעשיית התרופות תעשה כל מאמץ הוגן ושאינו הוגן כדי למנוע את חשיפת המידע והשימוש במי הכסף מסיבות כלכליות טהורות.


במקרה מחלה יש לפנות לרופא ! אילן רז לא רופא

מי כסף

מדוע הצואה שלנו רקובה ? איך מי כסף מסלקים ריקבון במערכת העיכול? 

אילו תופעות ומחלות יגרום ריקבון במערכת העיכול ?


הריקבון במערכת העיכול אינו מושג שאנו רגילים לתת את דעתנו עליו וזאת משום שזה משותף לכולם והרפואה מתעלמת ואינה מחשיבה נושא זה כליקוי פיזיולוגי וכפתח לצרות ומחלות רבות. עוד סיבה להתעלמות הרפואה ומובנת מאליה היא שאינם מכירים את מי כסף ואינם משולבים בקונצפט הריפוי של הרפואה.

מה גורם לריקבון במערכת העיכול (במעיים)

הגורם הראשי הנו כשאנו אוכלים מזון מעובד כימית ונטול סיבים תזונתיים וערכי תזונה חיוניים אחרים הצואה שלנו הופכת לרכה. צואה מבלה במעיים שלנו בתום תהליך העיכול חצי יממה לעיתים ואף יותר אך צואה רכה נדבקת לדפנות המעיים ומותירה שם עקבות ובעבור החיידקים וגורמי מחלות אחרים זה מזון משובח ובסיס להקמת קהילה משגשגת של חיידקים ודומיהם.

מה גורמים החיידקים וגורמי המחלות היוצרים את הריקבון ?

''
בהמשך להתנחלות החיידקים וגורמי מחלות אחרים כמו וירוסים, פטריות ודומיהם יחריף הריקבון במערכת העיכול שיגרור אחריו סימפטומים שונים ומשונים כמו: אלרגיות שונות, פריחות ותפועת עוריות, חוסר שקט של מערכת העיכול ואף דלקות מעיים קלות כחריפות. בהמשך יגיעו מחלות כרוניות כמו סרטן המעי הדק והגס ואחרות מסיבה זו של ריקבון במערכת העיכול.

אם כך מה עושים? איך חיים ללא ריקבון במערכת העיכול וללא כל הסימפטומים והמחלות יבואו בעיקבותיו?

ראשית מי כסף יקטלו את גורמי המחלות והחיידקים ואף יסייעו בריפוי רקמת מעי פצועה, דלקתית או מצולקת במצבים חמורים יותר של קרוהן וקוליטיס.
שנית זו התזונה הטבעית העתירה בסיבים תזונתיים משום שאינם מתעכלים וביציאתם יחד עם הצואה הם משמשים "חותר" ואמצעי לניקוי המעיים ובעיקר את דפנות המעיים.
ניקוי דפנות המעיים מסלק את בסיס הריקבון במערכת העיכול ויחד איתו את התופעות הקשות והמחלות שמגיעות יחד איתו.

 מי כסף יסלקו גם זיהומים שחרגו ממערכת העיכול ונדדו בחלקם למערכות אחרות של הגוף ומתבטאים שם כמו דלקות פרקים, בעיות סחוסים וציפורניים, בעיות עוריות לסוגן ועוד ליקויים פיזיולוגים הגורמים לסבל ויסורים.


אילן רז
ריפוי מחלות מעיים עם מי כסף משנת 1996

מי כסף קוטלים חיידקים בשיתוק תהליך מטבולי

מי כסף קולואידים גורמים למוות מטבולי אאירובים (אנאירובים- שאינם נושמים חמצן) ולווירוסים.

כדי להבין מהו מוות מטבולי לחיידקים ווירוסים צריך לשקלל שני מנגנונים פיזיולוגים יחדיו.

1- גולת הכותרת של התהליך המטבולי ומטרתו החשובה היא הפקת אנרגיה לתא וללא אנרגיה לתא התא ימות ולכן זהו מוות מטבולי

עוד מידע על מוות מטבולי של חיידקים ווירוסים הנגרם משימוש אנטיביוטי עם מי כסף
מי כסף אוליגו קולואידים מתייחס למיעוט מזערי של חלקיקי כסף בעלי עצמה נמרצת לקטול גורמי מחלות
מי כסף מול אנטיביוטיקה רפואית

מי כסף


http://ripuy.org/?u=1&p=3 מי כסף


השוואה בין אנטיביוטיקה טבעית מי כסף אוליגו (מיעוט מזערי זניח של חלקיקי כסף) לאנטיביוטיקה רפואית

השוואה בין אנטיביוטיקה טבעית מי כסף אוליגו (מיעוט יונים וקולואידים מכסף טהור) קולואידים לאנטיביוטיקה רפואית כימית. ההשוואה מראה כי האנטיביוטיקה הרפואית לא זו שאיבדה את כוחה כי אם מאפשרת לחיידקים לפתח זנים עמידים, אלימים במיוחד עד כדי חיידקים טורפים. מי כסף אוליגו הבטוחים קוטלים כ- 695 גורמי מחלות שונים ביניהם את כל החיידקים, הווירוסים ושאר גורמי המחלות בהשוואה לאנטיביוטיקה רפואית הקוטלת בין 10 עד -12 סוגי חיידקים בלבד.מי כסף אוליגו טבעיים אנטיביוטיקה רפואית כימית

מי כסף אוליגו מורכבים ממים מזוקקים ב- 99.99999% ומועשרים ביוני כסף בתהליך חשמלי (אלקטרוליזה). כסף אחד מחומרי היסוד של כדור הארץ וכמינרל נטרלי לאדם כלומר, נעדר רעילות ונעדר כל תפקיד בתפקודי הגוף ובבנייתו.

אנטיביוטיקה רפואית מורכבת מכימיקלים כלומר חומר הגלם של האנטיביוטיקה הרפואית מפוספטים בדיוק אותו חומר גלם של אבקת הכביסה שלכם. נכון שהסינתזה של התרופות והאנטיביוטיקה מורכבת וחכמה ויוצרת מולקולות יציבות יחסית ואף מולקולות פולימריות (עד 50 אטומים למולקולה). בשורה התחתונה חומר הגלם הכימי אינו תואם את יכולת גוף האדם לפרק את המולקולה בצורה שלמה ולא להתמודד עם שאריות הפירוק של מולקולות כימיות. להבנתי גוף האדם נוצר להתמודד עם מולקולות טבעיות שצמחו ולבלבו כמו צמחים.

האנטיביוטיקה הרפואית מאפשרת לחיידקים לפתח זני חיידקים עמידים אך מי כסף לא

האנטיביוטיקה הרפואית היא סינתזה של חומרים פעילים בסוגי עובש שונים ומסיבה זו החיידקים מסוגלים לפתח במהלך חיי הקהילה מוטציה המחסנת את החיידקים נגד האנטיביוטיקה. החיידקים המפתחים את המוטציה מסוגלים להעביר אותה בין פרטי הקהילה ובכך לחסן את כל הקהילה נגדה. תהליך זה מאפשר לחיידקים לפתח זנים אלימים וטורפים ולהחליש את מערכת החיסון בהשוואה למי כסף הקוטלים את כל החיידקים ברגע המגע בשל שינוי בתכונת החלבון המקורית ושיתוק אנזים הנשימה הקטלאז.

מערכת החיסון בשימוש עם אנטיביוטיקה רפואית בהשוואה לשימוש עם מי כסף אוליגו

העובדה שאנטיביוטיקה רפואית קוטלת רק חיידקים ולא מיקרואורגניזמים כמו פטריות, קנדידה, וירוסים, אמבות וכל שאר גורמי המחלות יוצרת הפרה חמורה באיזון החיידקים הידידותיים. מצב זה מאפשר למחוללי מחלות "חזקים" כמו פטריית הקנדידה לשעבד את מערכת העיכול לצרכיה ובכך להשתלט על מערכת העיכול ובכך להפר את האיזון וליצור את מחלת הקנדידה. מחלת הקנדידה מוכרת גם כפטרת מערכתית ועיקרה החלשת מערכת החיסון. 
מצב זה של הפרה באיזון מאפשר לרעלים רבים לחדור מתהליך העיכול לדם מצב שלא מתאפשר כאשר האיזון שורר.
כאשר מערכת החיסון מוחלשת והפטרת מתחזקת מתחוללות מחלות ורגישויות רבות בגוף וחוסן הגוף מתערער.

מי כסף

אילן רז

מי כסף http://ripuy.org/?u=1&p=3

מי כסף אוליגו קולואידים אנטיביוטיקה טבעית מושלמת שנשכחה עם גילוי הפניצילין משנת 1996
מי כסף למחלות סרטן
מי כסף אוליגו
לאילו מחלות מי כסף אוליגו יעילים
השוואה בין מי כסף לאנטיביוטיקה
מי כסף אוליגו - בלוג
מי כסף
אתר אישי המנוהל עצמאית ע''י מי כסף
במערכת אתרים למטפלים אלטרנטיביים ריפוי
מספר מבקרי האתר היום 14
35558 מספר המבקרים הכולל מיום הקמת האתר  10/08/2009
האחריות לתכנים בדף זה חלה על מי כסף©
כתיבת הקוד על ידי סעיד אבו רוקן
admin@ripuy.org

האתר מוצע למכירה למי שמעוניין
נא לפנות אלינו בדואר האלקטרוני לעיל