ריפוי
לדף השער
הילרית מאבחנת בריאות ונומרולוגיה אבחון וריפוי בסריקה אנרגטית מרחוק
הַפְעָלָה קוסמית
              מעבר 818
 
 
 
אירוע של הַפְעָלָה קוסמית


  
מעבר "818"
    שמש אולטרה סגולית

אירוע של הפעלה קוסמית יתרחש בַּ-17 בְּאוקטובר 2006 בין השעות 10:00 בַּבוקר עד 1:00 בַּלילה. זוהי ההתחלה, אירוע אחד מִבֵּין אירועים רבים שיתרחשו הָחֵל מעכשיו ועַד 2013. קרינה של פְּעִימוֹת של אֲלוּמַת-אור אולטרה-סגולית מִמימד גבוה יותר בְּיְקוּם-2 תַצְלִיב נתיבים עם ארץ בְּיוֹם זה. ארץ תישאר בתוך קֶרֶן אולטרה-סגולית זו במשך 17 שעות בְּקֵירוּב בִּזמן ארצי.

קרן זו מהדהדת עם צ'אקרת-הלב, היא קורנת בְּאופן פְלוּאוֹרֶסֶנְטִי בַּטֶבַע, בְּצֶבַע כחול/מָגֶ'נְטָה. למרות שהיא מהדהדת בִּרְצוּעַת-תדר זו, היא מֵעַל סְפֶּקְטְרוּם הצֶבַע של היקום שלכם, יקום-1, בתוכו אתם וארץ מתבטאים. אף-על-פי-כן, בְּשֶׁל טִבְעָם של הנְשָׁמָה וקבוצות-הנְשָׁמָה שלכם אשר פועלות מתוך רצועת-התדר של יקום-2, תהיה לכך השפעה.

ההשפעה היא שכּל מחשבה ורֶגֶשׁ יוּגְבְּרוּ בְּעוֹצְמָה פי-מיליון. כן, אנו נחזור על-כך, הכול יוּגְבַּר בְּעוֹצְמָה מיליון פעמים ויותר. כל מחשבה, כל רגש, כל כוונה, כל רצון, ולא מְשַׁנֶה אם הם טובים, רעים, גרועים, חיוביים, שליליים, יוּגְבְּרוּ בְּעוֹצְמָה של מיליון פעם.

מה זה אומר?

כיוון שכּל החוֹמֶר המוּגְשָׁם התגשם בְּשֶׁל המחשבות שלכם, כלומר מה שאתם מתמקדים בו, אֲלוּמַת-אור זו תאיץ מחשבות אלו ותְגַבֵּשׁ אותן בְּקֶצֶב מואץ ותגרום להן להתגשם בִּמהירות גבוהה פי-מיליון מהמְהירוּת בה הן היו מתגשמות בַּרָגִיל.

לְאֵלוּ שלא מבינים: מחשבותיכם, מה שאתם מתמקדים בו, בוראות את המְציאוּת שלכם.

לפיכך קֶרֶן אולטרה-סגולית זו עלולה להיות כלי מְסוּכָּן. הֱיוֹת ואם אתם ממוקדים על מחשבות שלְדַעֲתְכֶם הן שליליוֹת הן יתגשמו אל-תוך המציאוּת שלכם כמעט בין-רגע. כמו-כן קֶרֶן אולטרה-סגולית זו יכולה להיות מתנה אם תבחרו שכָּךְ תהיה.

משימה 1017 מַצְרִיכָה כְּמיליון אנשים בְּקֵירוּב אשר יתמקדו בְּיוֹם זה בְּמחשבות חיוביוֹת, נעימות, של רצון-טוב, למען עצמם וארץ והאנושות. מחשבותיכם יכולות להיות כל מה שתִבְחֲרוּ, אך זִכְרוּ כי כל מה שתתמקדו בו יתגשם בְּמסגרת-זמן מהירה יותר בְּאופן יחסי מהמְצוּפֶּה. אצל אחדים אֶפשר שההתרחשויות כמעט יִגְבְּלוּ בְּנִיסִים.

כל שאנו מבקשים הוא שתתמקדו בְּמחשבות חיוביוֹת של אהבה, שגשוג, ריפוי, שפע, אֲדִיבוּת, הודיה.

קרן אולטרה-סגולית זו תגיע לְשִׂיא הַשְׁפָּעָתָהּ במשך 17 שעות. בין 10:17am  בַּ-17 באוקטובר 2006 עד1:17am  בַּ-18 באוקטובר 2006. זמן-השִׂיא יהיה 17:10 (5:10pm)  אין זה מְשַׁנֶה באיזה אזור-זמן אתם נמצאים.

אינכם צריכים להיות בְּמצב מדיטטיבי בְּמהלך זמן זה, אף שזה יהיה מועיל. אם בִּזמן-השִׂיא תוכלו למצוא מקום שקט כדי להתמקד, המקום האופטימלי הוא בְּקִרְבָה לַטֶבַע, כגון עץ גדול או לְיַד הים. התמקדו בְּכל מה שאתם משתוקקים לו, יהא אשר יהא. מה שדָרוּשׁ לְטוֹבַת ארץ כולה והאנושות הן מחשבות חיוביוֹת ואוהבות.

אנו מְכַנִים אירוע זה של הפעלת אלומת-האור האולטרה-סגולית "מַעֲבָר 818".

אנא העבירו מסר זה לְכַמָה שיוֹתֵר אנשים שאתם יודעים כי ישתמשו בְּאירוע הפעלה קוסמית זה על-מנת למקד מחשבות חיוביות של רצון-טוב. אנו זקוקים לְמיליון אנשים בְּקֵירוּב בְּרַחֲבֵי הפלנטה אשר ישתתפו בְּאירוע זה בְּאופן פעיל. אנא השתמשו בְּכל אמצעֵי התקשורת שעומדים לִרְשׁוּתְכֶם. הַגיעו לְכַמָה שיוֹתֵר אנשים שבְּאֶפְשָׁרוּתְכֶם להגיע. אנו זקוקים לְכל-הפחות לְמיליון אנשים ויותר שיִגְרְמוּ לְשינוי עבור האנושות- מִמַצָב של הפרדה וחלוקה לְמצב של איחוד ואחדוּת. זוהי ההזדמנות שלכם לקחת לעצמכם בְּחזרה את מה שהוא שלכם כְּחוֹק, כלומר: שלום ושגשוג לְכל האנושות ולְאֶרֶץ.

זוהי מתנה, קו-חיים מן היקום שלכם, אם אפשר לומר כך, מַעֲנֶה לְתפילותיכם. מה שתַעֲשׂוּ בה ואם תשתתפו בכך או לא- הבחירה בְּיָדְכֶם.

 

 

מאנגלית ובאהבה: מיכל שלו  

 ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
 
 
ריפוי במעבר 818
 
Astar הילרית ומאבחנת
052-3687853  בשרון
אבחון וריפוי ביורגונומי
ובכוחו של התת-מודע
Astar
אתר אישי המנוהל עצמאית ע''י אסתר
במערכת אתרים למטפלים אלטרנטיביים ריפוי
מספר מבקרי האתר היום 5
46794 מספר המבקרים הכולל מיום הקמת האתר  23/08/2009
האחריות לתכנים בדף זה חלה על אסתר©
כתיבת הקוד על ידי סעיד אבו רוקן
admin@ripuy.org

האתר מוצע למכירה למי שמעוניין
נא לפנות אלינו בדואר האלקטרוני לעיל