שיטות אבחון וריפוי Astar
פורום אבחון וריפוי הוליסטי
ריפוי
Astar לדף הבית
הילינג
כתבות
הילרית מאבחנת בריאות ונומרולוגיה אבחון וריפוי בסריקה אנרגטית מרחוק
מכתבי תודות ופניות לאסתר
אשתר אשה יקרה
מאת: תמירה

אשתר, את אשה יקרה. יקרה לליבי בכל אופן. את מנסה לעזור לי מכל הלב. יש כאלה בפורום שמחפפים.את נותנת לי המון כוח. אני שולחת לך חבוק ענק מלא הערכה ואהבה על מאמצייך לעזור לי. את מקצועית מאוד ועם נשמה. אכתוב לך מדי פעם איך אני מתקדמת. הרבה בזכותך.
ושוב תודה, שבוע טוב ואושר.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 
 
 תודה -  רוקסנה 
 
שלום לך אסתר היקרה
מה שלומך? אנחנו בסדר ברוך השם אמא הישתחררה לבית ואנחנו רגועים יותר רציתי להודות לך שהיית איתי באותם רגעים לא קלים ,אני מנסה לאסוף את עצמי מחדש ולהמשיך מאיפה שעצרתי ,שיהיה לך שבוע ניפלא .אור ואהבה תמיד רוקסנה
    תגובה  13/01/2008   


 פירגון לאסתר
מאת: מירי

היי אסתר ושב"ש.

בעבר שאלתי אותך לגביי הגרושין שלי,אם זה יתבצע,אכן זה בא יש לי מועד כבר, אז חזית לפי הרונים שזה יהיה תוך 5 חודשים ואכן זה היה כך,כל הכבוד. יש לי רק שאלה ברשותך יקירתי,האם אני אצליח למצוא עבודה ,אני חוששת מבחינה כלכלית שלא אסתדר,וכולי בדאגה..בבקשה עני על כך.
אודה לך מאוד ..ושוב כל הכבוד.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~  
אהוב שלי
מאת: מאמינה

שלום אסתר,
קודם כל תרשי לי לומר שאני ממש נהנית לקרוא איך שאת עונה כאן לכולם...
אני בת 25 אחרי מערכת יחסים של כמה חודשים עם בחור שמאוד רציתי, ובעזרת "כוחו של התת מודע" וכל הטכניקות שרשומות שם גם הצלחתי לקרבו אליי.כשזה קרה מסתבר שגם הוא מאוד רצה והיינו ביחד תקופה.זו היתה התקופה היפה בחיי.לאחר 4 חודשים התחילו להתעורר בעיות, הוא הציע לי נישואין וכנראה נלחץ מזה ודבר גרר דבר וזה נגמר.הוא חזר שוב ושוב היו בעיות עד שכבר לא יכולתי וסיימתי את זה.ניסיתי לצאת עם אחרים, זו לא מערכת יחסים ראשונה שלי, אך היום אחרי תקופה שבה עברתי ה מ ו ן תהליכים פנימיים, אני בטוחה שאני והוא ככ מחוברים, אני רוצה אותו ואהבת אותו בכל מאודי.יש לי הרגשה חזקה שגם הוא עדיין מרגיש כך, אבל מסיבות שונות לא חוזר, יכול להיות פחד או כל דבר אחר, אין לי מושג.חשוב לי שכשיקרה משהו שוב ביננו זה יבוא ממנו לאחר שחשב ושב מרצונו.אין אני רוצה להיות עם אדם מהסיבות הלא נכונות.בעבר ייעצת לי לא להטיל ספק בתת מודע , בכל פעם שהשתמשתי בזה, לאחר מס ימים קרה מה שרציתי.האם לדעתך עליי לדבוק בכך? האם אין זה אומר שאם זה כבר קרה והסתיים זה חסר סיכוי? בעבר מאוד כעסתי עליו והוא עליי.אבל שיחררתי את הכעס דבר שלא ככ קל לעשות.אני אוהבת אותו כל כך, יש לי ככ הרבה להעניק לו,לנו, אך הוא חייב להגיע לתובנות עם עצו לפני כן, כי אם לא הכל יחזור חלילה.כל רגע בלעדיו הוא פשוט עינוי.מעולם לא הרגשתי כך מחוברת למישהו.אנא עיזרי עצתך חשובה מאוד בעיני.
תודה רבה לך,
אשמח אם תעני לי.
מאמינה.

Astar
אתר אישי המנוהל עצמאית ע''י אסתר
במערכת אתרים למטפלים אלטרנטיביים ריפוי
מספר מבקרי האתר היום 9
46798 מספר המבקרים הכולל מיום הקמת האתר  23/08/2009
האחריות לתכנים בדף זה חלה על אסתר©
כתיבת הקוד על ידי סעיד אבו רוקן
admin@ripuy.org

האתר מוצע למכירה למי שמעוניין
נא לפנות אלינו בדואר האלקטרוני לעיל