ריפוי
דוד חזון, מטפל הוליסטי בכיר בעל ניסיון רב (מעל עשור) ומאמן אישי בגישה הרוחנית, מורה רוחני וחי על פי דרכו הרוחנית
דוד חזון - מורה רוחני - רייקי מאסטר


דוד חזון – מורה רוחני


דוד חזון, מטפל הוליסטי בכיר בעל ניסיון רב (מעל עשור) ומאמן אישי בגישה הרוחנית, מורה רוחני.
אחד המורים הבודדים אשר לא רק מלמד את עולם הרוח אלא גם מתנהל באופן אישי על פי העקרונות הרוחניים בחיי היום יום ומאזן בין חומר לרוח בחייו האישיים.

בנוסף- דוד הוא אמן ומורה לאמנות, בוגר מסלול להכשרת מורים "בית ברל" ובעל תואר ראשון בחינוך לאמנות.
דוד משלב בעבודתו טכניקות של הילינג אנרגטי, רייקי, שחזור גלגולים קודמים לתיקון הקארמה (רטרו הילינג), ריפוי בתקשור ואימון רוחני.

דוד חזון מורה ומטפל הוליסטי מוסמך, בוגר המסלול להכשרת מורים במדרשה לאומנות בית ברל
 B.A 
בחינוך לאומנות 

עוסק בשחזור גלגולים קודמים, הילינג אנרגטי ורייקי. 
מעביר קורסים וסדנאות בשחזור גלגולים. 


ניתן להזמין טיפול פרטני, סדנה או קורס בשחזור גלגולים. 


לקבלת פרטים על טיפול פרטני ו/או סדנה ו/או קורס מדריכים רוחניים
הינכם מוזמנים להיכנס לאתר הבית.


מיקום:

רמת גן 


פרטי התקשרות:
דוד חזון


054-4573400

דרכי בחיים ובטיפול רוחני פיזי

מורה רוחני. אחד המורים הבודדים אשר לא רק מלמד את עולם הרוח אלא גם מתנהל
באופן אישי על פי העקרונות הרוחניים בחיי היום יום ומאזן בין חומר לרוח בחייו האישיים.

בנוסף- דוד הוא אמן ומורה לאמנות, בוגר מסלול להכשרת מורים "בית ברל" ובעל 
תואר ראשון בחינוך לאמנות.

דוד משלב בעבודתו טכניקות הילינג אנרגטי, רייקי, שחזור גלגולים קודמים לתיקון 
הקארמה (רטרו הילינג ), ריפוי בתקשור ואימון רוחני.

 


 

על אימון בגישה הרוחנית:


האימון הרוחני מתאים לכל אדם שרוצה להעצים את עצמו ולהתקדם לקראת מטרה 
מסוימת ולאו דווקא זקוק לטיפול החופר בעבר. " אתה זה לא העבר שלך". 
באימון הרוחני מקבל המתאמן שיקוף של מצבו העכשווי ברמת המודע אבל גם ברמת הלא ידוע והנסתר מעיניו. 
מדובר בפחדים, ערכים ופרדיגמות הפועלים על המתאמן בכוחו של התת מודע אשר מתאפיינים בחסמים ומגבלות (סימפטומים) 
המעכבים ותוקעים אותנו בתחומים שונים בחיים, כגון: בריאות, זוגיות, קריירה ועוד.

התהליך האימוני נמשך בדר"כ כ- 10-15 מפגשים בני שעה עד שעה וחצי ומקדם את המתאמן אל מטרתו. האימון משחרר מעכבות,
יוצר בהירות, מעצים ותומך בבניית חזון שיביא את המתאמן להגשים את ייעודו ולממש את הפוטנציאל שבו.

האימון הרוחני מבוסס על חוקים אנרגטיים ורוחניים הפועלים בעולם. המאמן עושה שימוש בטכניקות עוקפות הגיון ועובד בשיתוף 
פעולה עם התת מודע לטובת התקדמות המתאמן אל עבר המטרה.

מהמתאמן נדרש שיתוף פעולה מלא בצורת תקשורת פתוחה וכנה עם המאמן וביצוע המטלות הנקבעות במשותף.

באימון הרוחני חשובה גם הדרך, לא פחות מהיעד ובנוסף להשגת מטרות זוכה המתאמן גם לצמיחה רוחנית.

אדם שמתמיד ומחויב לתהליך השינוי מבפנים-בהכרח יראה תוצאות.
סוף הסרט - רטרותרפיה / דוד חזון

13.06.10

כבר יומיים עברו והוא לא מתקשר. אי אפשר ככה. מחר אני חותכת את הקשר הזה. אולי הוא לא רוצה אותי, אולי הוא רוצה לחתוך ממני ולא יודע איך. הוא לא כנה. אני צריכה מישהו יציב שיתן לי ביטחון ולא מבולבל שלא יודע מה הוא רוצה. אני יודעת שהוא מארח חבר ילדות מחו'ל, אבל זה לא משנה. אחרי כל מה שיש בינינו, אחרי שחשפתי בפניו את רגשותי אחרי חודשיים יחד ידעתי שהוא בדיוק סיים מערכת יחסים ארוכה וצריך זמן עם עצמו, אבל... איך הוא יכול להגיד שהוא אוהב ושזה לא מוביל לשום מקום. הוא לא כנה. בוגד!

בעשר השנים האחרונות כבר שמעתי תסריטים דומים לתסריט הזה בכל מיני וריאציות מפי נשים או גברים שהגיעו אלי לטיפול ברטרותרפיה. החלק בתוכנו שיוצר את הסרטים הללו הינו נוסע סמוי, פחד נסתר מן העבר הלבוש במערך אמונות מעקבות הגורמות לנו לפרש את המציאות בדרך מאוד מסויימת. אמונה מסויימת גורמת לנו לאמץ מחשבות התומכות בה ומייצרות רגש שלילי המביא לדפוס התנהגות החוזר על עצמו שוב ושוב. בתסריט הדוגמה שהבאתי לפניכם למעלה כבר אפשר לחשוף חוסר ביטחון היושב על פחדים כגון פחד מדחיה, מחוסר כנות ומנטישה. ניתן לראות שהיא מחפשת ביטחון ממנו כי כנראה חסר לה בעצמה.


ניתן לראות שמדי פעם עולים טיעונים הגיוניים ואובייקטיבים יותר למצב הנוכחי והיא דוחה אותם על הסף כי הם לא תואמים את האמונה הניסתרת שלה. הפחדים האלו יצרו אצלה מנגנון הגנה שאומר: אם את מזהה אצלו חוסר ביטחון או בילבול = חוסר כנות =בגידה , כדאי לחתוך ומהר. דפוס ההתנהגות הוא למעשה מנגנון הגנה.


כאשר אותו הדפוס חוזר על עצמו במערכות יחסים שונות , מתחיל האדם להבין שאולי משהוא אצלו לא בסדר. כאשר יש את ההבנה הבסיסית הזו , רק אז יגיע האדם לטיפול אישי. ההבנה של דפוס ההתנהגות כמנגנון הגנה לא מספיקה בכדי להשתחרר מהלופ. כל עוד הפחדים קיימים ,מאמין המטופל שהוא צריך להגן על עצמו ולכן יש הצדקה למנגנון ההגנה ( דפוס ההתנהגות). אם יצליח המטופל לשחרר את הפחדים, אז לא ירגיש צורך בהגנה ויוכל לוותר על דפוס ההתנהגות ולהפסיק להכשיל עצמו בזוגיות. בכדי לעשות זאת בזמן קצר יחסית, אני ממליץ על טיפול ברטרותרפיה.

רטרותרפיה 
הינה טכניקה טיפולית רבת עוצמה וקצרת מועד המשלבת פסיכולוגיה מערבית ורוחנית ופונה לרבדים עמוקים וניסתרים במוחו ונפשו של האדם. לרובינו הגדול ישנם בעיות בזוגיות, בעיות בריאות שונות ומגוונות ולעיתים גם פקקי תנועה ופרשות דרכים בקריירה. בשיחות מעמיקות על נושאים כלליים אלו בדר"כ חושפים פחדים, דפוסי התנהגות ודפוסי חשיבה המבוססים על מערך אמונות וערכים שמקובעים בנו בכל תא ותא בגוף וכמובן במוחינו ונפשינו.

 

צריך להבין כיצד פועלת המערכת וזה די פשוט: תפיסת העולם שלנו המכילה את מערך האמונות והערכים שלנו מושכת ומאמצת מחשבות התומכות בה. מחשבות אלו יוצרות רגש מסויים המניע אותנו לעשיה( דפוס התנהגות) וזו גוררת תגובה מן הסביבה החיצונית. אם הפידבק חיובי, אז, נמשיך לדבוק בתפיסת העולם שלנו, נחזק אותה ונמשיך בעשיה דומה. לעומת זאת, אם הפידבק שלילי, נבדוק בדר"כ מה לא עשינו נכון, אבל מעט מאד אנשים יבדקו עמוק יותר יותר והכוונה לבדיקה ברמה הרגשית, לרמה המנטלית ואף לתפיסת העולם שלהם.

בדיוק על מעגל הלימוד הזה מבוססת התרפיה. הרבה אנשים מזהים שמשהו במעגל הקסמים הזה לא פועל כמו שצריך ולא יודעים לשים את האצבע על מה בדיוק ופה בא לעזרתם המטפל. ע"י שיחת אבחון ראשונית עוזר המטפל למקד את הבעיה ולהגיע לבהירות לגבי השאלה של המטופל. רוב האנשים מגיעים לטיפול שהם כביכול יודעים מה הנושא הדרוש טיפול, אך למעשה הם מזהים רק את הסימפטומים והבעיה השורשית מתגלה רק לאחר שיחה מעמיקה ועולה לפני השטח בדר"כ כפחד מודחק שקשור לעברינו ושוכן בתת המודע שלנו ואולי בעוד מקומות בגוף ומשפיע עלינו ועל המציאות שלנו בצורות שונות ומשונות.

כיצד פועלת התרפיה?
ובכן מהרגע שחשפנו את הפחד הניסתר והמודחק יש צורך לשחררו ובעושינו זאת נשחרר אנרגיה שלילית שתפסה מקום נכבד בתוכינו המון זמן ונפנה מקום לאנרגיה חדשה ומעצימה שתוכל לסייע ביצירת המציאות אותה אנו רוצים לייצור בחיינו. מכיוון שהפחד מודחק יש צורך לפנות אל תת המודע שלנו ואת זה נעשה ע"י מחשבה מכווננת על הפחד המסויים וכניסה למצב הרפיה עמוק בהדרכת המטפל כמובן. קצת מזכיר חיפוש נושא ספציפי במנוע חיפוש באינטרנט (google you mind  ראה מאמר ).


באופן מפתיע עולה במוחו/בדמיונו של המטופל סיפור/ סרט אשר חושף את מקור הפחד והשפעתו על שלושת הגופים: המנטלי, הרגשי והפיסי. את הסרט חווה המטופל לרוב בגוף ראשון אבל כאדם שונה במקום אחר בעולם. יש המאמינים כי לעיתים מדובר בשיחזור גילגול אחר של המטופל אבל בכל אופן אין אמונה זו קשורה לאפקט הטיפולי של הסיפור. כל התפאורה בסרט שונה בדר"כ מהמציאות של המטופל והגוף אינו יודע את ההבדל בין מציאות לדימיון ומגיב לתסריט כאילו היה אמיתי לגמרי.


החוויה הרגשית וצורת המחשבה של המטופל בתסריט אותו הוא חווה בדימיונו משקפת מאוד את אשיותו כאן ועכשיו ובעצם מדובר בתופעה פסיכולוגית של השלכה. הפחדים הניסתרים המניעים אותנו מושלכים על מישהו אחר כביכול. התופעה מזכירה תופעה שכיחה אחרת של אדם הרוצה לשתף ולהתייעץ בנושא מסויים אבל להישאר מרוחק ממנו ואז נשמע " יש לי חבר ש..." ובעצם הוא מדבר על עצמו. הריחוק שלי מדמותי כיום מאפשר לי לראות ולדבר על מצבים נפשיים ורגשיים שאולי לא היו מתאפשרים במצב שיחה רגיל. המידע החדש מביא את המטופל לתובנות חדשות לגבי מצבו הנוכחי ומאפשר לו לעבד מחדש את התסריט בראיה מחודשת נטולת מחסומים קודמים וע"י כך מתחבר המטופל לעצמו המשוחרר ומתחזקת אצלו היכולת ליצור את המציות אותה הוא רוצה – ובמקרה שלנו- זוגיות בריאה.
סוף הסרט.

שם הכותב: דוד חזון
הכתבה מנומינדמורה ,ומטפל ומאמן הוליסטי בשיטות רטרו-תרפיה, הילינג אנרגטי, אימון רוחני ושיחזור גילגולים לתיקון הקרמה. מנהל קליניקה ומעביר סדנאות, הרצאות וקורסים להכשרת מטפלים.
אימייל: dudihazon@gmail.com

CopyRight
אתר אישי המנוהל עצמאית ע''י דוד
במערכת אתרים למטפלים אלטרנטיביים ריפוי
מספר מבקרי האתר היום 4
5092 מספר המבקרים הכולל מיום הקמת האתר  26/06/2010
האחריות לתכנים בדף זה חלה על דוד ©
כתיבת הקוד על ידי סעיד אבו רוקן
admin@ripuy.org

האתר מוצע למכירה למי שמעוניין
נא לפנות אלינו בדואר האלקטרוני לעיל